• (+372) 672 9180

Lahtiolekuajad:
E K N         8.00    –  12.00
13.00  –  17.00
T                 8.00    –  12.00
13.00 –   19.00
R                 8.00 –    13.00

AS SAKU MAJA
Juubelitammede tee 6
Saku 75501
Harju Maakond
Telefon: 6 729 180
Fax: 6 042 129
Reg.kood 10344321
E-post: saku@sakumaja.ee

VASTUVÕTUAEG IGAL TEISIPÄEVAL KELL 17.00-19.00:

Veemajanduse projektijuht: Reimo Põldäär, reimo.poldaar@sakumaja.ee,  51 05 298

Veemajanduse valdkonna juht: Martin Binsol, martin.binsol@sakumaja.ee, 5 344 1749

Energeetik-elektrik: Allan Pappa, allan.pappa@sakumaja.ee, 6 729 003, 53 226 030

Soojamajanduse projektijuht: Vello Luide,    Vello.luide@sakumaja.ee, 6 729 182, 53 481 146

Lugupeetud kliendid,
Oleme tänulikud iga tagasiside eest ning vastame teie küsimustele ja ettepanekutele esimesel võimalusel!

JUHATUSE ESIMEES, TOOTMISJUHT Marko Matsalu
56 465 085 marko.matsalu@sakumaja.ee
FINANTSJUHT – JUHATUSE LIIGE
Kadri Kralla
56 213 400 kadri.kralla@sakumaja.ee
PEARAAMATUPIDAJA Aili Kaasik
6 729 185 aili.kaasik@sakumaja.ee
RAAMATUPIDAJA Merike Soha
6 729 000 merike.soha@sakumaja.ee
BÜROOJUHT  Tiina Vahenõmm
6 729 180 saku@sakumaja.ee
ENERGEETIK-ELEKTRIK Allan Pappa
6 729 003, 53 226 030 allan.pappa@sakumaja.ee
SOOJAMAJANDUSE PROJEKTIJUHT Vello Luide
6 729 182, 53 481 146 Vello.luide@sakumaja.ee
VEEMAJANDUSE PROJEKTIJUHT Reimo Põldäär
51 05 298 reimo.poldaar@sakumaja.ee
VEEMAJANDUSE VALDKONNA JUHT Martin Binsol
6 729 184, 53441749 martin.binsol@sakumaja.ee
VEEMAJANDUSE SPETSIALIST Üllar Aidama
56668817 Yllar.aidama@sakumaja.ee
KINNISVARAHALDUR
Andrus Johanson
 6 729 180, 58 600 295  andrus.johanson@sakumaja.ee
KINNISVARAHALDUR Heli Jesaar
6 729 180, 51 28 673 heli.jesaar@sakumaja.ee
KLIENDIHALDUR
Ene Linnutaja
53 267 759 ene.linnutaja@sakumaja.ee
KASSAPIDAJA Anu Kruup
6 729 186 anu.kruup@sakumaja.ee
SAKU MÕIS
SAKU MÕISA TEGEVJUHT Ines Arna
522 6147 ines@sakumois.ee
ÜRITUSTE KOORDINAATOR
Kaidi-Kaira Hunt
5226068 info@sakumois.ee
SAKU MÕISA KÖÖK & CATERING
53 491 198 kook@sakumaja.ee
 RESTORAN VON SACKENMECK
59 191 335