• (+372) 672 9180

31 mai

Käesoleval nädalal 31.05-04.06 toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Viljandi mnt
  • Tamme tn
  • Asula tn
  • Kevade tn
  • Männi tn
  • Kasemetsa tee

Kurtna tee Järgmisel nädalal 07.06-11.06 toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Tamme tn
  • Asula tn
  • Elupuu tee
  • Männi tn
  • Kasemetsa tee

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS TREV-2 Grupp projektijuhi Steve Hiiop poole, e-mail: Steve.hiiop@trev2.ee.  


Käesoleval nädalal 31.05-04.06 toimuvad Saveka Torutööd OÜ poolt ehitustööd järgnevates piirkondades:

  • Raudtee tn
  • Lepa tn
  • Metsa tn
  • Nurga tn

Järgmisel nädalal 07.06-11.06 toimuvad Saveka Torutööd OÜ poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Nurga tn
  • Lepa tn

Täpsemate küsimuste korral pöörduda Saveka Torutööd OÜ projektijuhi Roland Loginov poole, e-mail: roland@saveka.ee või Rait Viitkar poole, e-mail:  rait@saveka.ee.


Toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt Metsanurme ja Kurtna veetöötlusjaama ehitustööd. Käesoleva nädalaga 31.05-04.06 lõpetatakse tööd veetöötlusjaamades.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS TREV-2 Grupp projektijuhi Lennar Vijar poole, e-mail: Lennar.Vijar@trev2.ee.


AS YIT Eesti on torude paigaldamise tööd lõpetatud ja teostatakse viimaseid ülevaatuseid ja koostatakse teostusdokumentatsioone. On alustatud taastamistöödega.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS YIT Eesti objektijuhi abi Mikk Raud poole, e-mail: mikk.raud@yit.ee.


AS-l Merko Infra on torude paigaldamise tööd lõpetatud ja teostatakse viimaseid ülevaatuseid ja koostatakse teostusdokumentatsioone. On alustatud taastamistöödega.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS Merko Infra projektijuhi Viljar Paas poole, e-mail: viljar.paas@merko.ee.