• (+372) 672 9180

03 dets.

Otsime Saku Mõisa ruumidesse operaatorit

Operaatorile renditakse mõis haldamiseks ja teenuse osutamiseks.

Alates 2003. aastast on Saku Mõis olnud toimiv seminari- ja puhkekeskusena. Mõisas korraldatakse palju kontserte ja etendusi ning renditakse ruume nii era-kui äriklientidele erinevate sündmuste läbiviimiseks ning tähistamiseks. Keskmiselt toimub mõisas ca 150 üritust aastas – sh pulmapeod, seminarid, jõulupeod, kontserdid ja etendused, filmivõtted, muusikavideod jms.

Mõisas asuvad 2 peosaali – Ballisaal ja Palmisaal, 2 salongi – Konjaki ja Härraste Salong, seminariruum eesruumiga, restoran Von Sackenmeck (54 kohta), 11 erineva sisekujundusega mahukat numbrituba (25 põhikohta) ning ÕlleSPA koos saunadega.

Lisainfot Saku Mõisa kohta leiab siit: https://sakumois.ee/

Renditingimused lepitakse kokku omavaheliste läbirääkimiste teel.

Lepingu eeldatav tähtaeg: 10 aastat

Sooviavaldusi ootame 15.jaanuariks 2021 AS Saku Maja e-posti aadressile saku@sakumaja.ee.

Sooviavalduses välja tuua: Konkursil osaleja tutvustus. Esitada eelnevad tegevused teenuse pakkumise valdkonnas, hetketegevus ning tuleviku plaanid. Ülevaade ja nägemus teenuse osutamisest Saku mõisas, sh kirjeldada mõisas pakutavaid teenuseid ja tegevusi. Kõigi sooviavalduse esitajatega võtame ühendust, kuid läbirääkimise alustame kuni kolme enim huvi tekitanud avalduse esitanuga. Garanteerime sooviavalduses oleva info ja nägemuse konfidentsiaalsuse.

Lisainfo: kadri.kralla@sakumaja.ee, +372 56 213 400