• (+372) 672 9180

PLANEERITAVAD TÖÖD NÄDALAL 18-19


Kiisa piirkonnas

Käesoleval nädalal 03.05-07.05 toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Kasemetsa tee drenaaž
  • Asula tn
  • Suvila tn
  • Revali tn
  • Kase tn
  • Kurtna tee

Kurtna tee Järgmisel nädalal 10.05-14.05 toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Kasemetsa tee drenaaž
  • Asula tn
  • Suvila tn
  • Männi tn
  • Kase tn
  • Maasoola tn
  • Kurtna tee

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS TREV-2 Grupp projektijuhi Steve Hiiop poole, e-mail: Steve.hiiop@trev2.ee


Kiisal Jaama piirkonnas

Käesoleval nädalal 03.05-07.05 toimuvad Saveka Torutööd OÜ poolt ehitustööd järgnevates piirkondades:

  • Kiisa raudtee jaam
  • Nurga tn
  • Kadaka tn
  • Jaama tn
  • Lepa tn

Järgmisel nädalal 10.05-14.05 toimuvad Saveka Torutööd OÜ poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Männimetsa tn
  • Lepa tn

Täpsemate küsimuste korral pöörduda Saveka Torutööd OÜ projektijuhi Roland Loginov poole, e-mail: roland@saveka.ee või Rait Viitkar poole, e-mail:  rait@saveka.ee.


Metsanurme ja Kurtna veetöötlusjaamad

Toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt Metsanurme ja Kurtna veetöötlusjaama ehitustööd.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS TREV-2 Grupp projektijuhi Lennar Vijar poole, e-mail: Lennar.Vijar@trev2.ee.


Roobuka piirkonnas

Torude paigaldamise tööd on lõpetatud ja teostatakse viimaseid ülevaatuseid ja koostatakse teostusdokumentatsioone. On alustatud taastamistöödega.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS YIT Eesti objektijuhi abi Mikk Raud poole, e-mail: mikk.raud@yit.ee


Metsanurme, Üksnurme ja Kasemetsa piirkonnas

Torude paigaldamise tööd on lõpetatud ja teostatakse viimaseid ülevaatuseid ja koostatakse teostusdokumentatsioone. On alustatud taastamistöödega.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS Merko Infra projektijuhi Viljar Paas poole, e-mail: viljar.paas@merko.ee