• (+372) 672 9180

PLANEERITAVAD TÖÖD NÄDALAL 31-32


Käesoleval nädalal 02.08-06.08 toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Männi tn
  • Asula tn
  • Vahtra tn
  • Tee-ehitus – Viljandi mnt, Kasemetsa ja Kurtna tee

Järgmisel nädalal 09.08-13.08 toimuvad AS TREV-2 Grupp poolt ehituse/taastamise tööd järgnevates piirkondades:

  • Maasoola tn
  • Asula tn
  • Vahtra tn

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS TREV-2 Grupp projektijuhi Steve Hiiop poole, e-mail: Steve.hiiop@trev2.ee


Kiisal Jaama piirkonnas

Saveka Torutööd OÜ on torude paigaldamise tööd lõpetatud ja teostatakse viimaseid ülevaatuseid ja koostatakse teostusdokumentatsioone. On alustatud taastamistöödega.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda Saveka Torutööd OÜ projektijuhi Roland Loginov poole, e-mail: roland@saveka.ee või Rait Viitkar poole, e-mail:  rait@saveka.ee.


Metsanurme ja Kurtna veetöötlusjaamad

AS TREV-2 Grupp on lõpetanud ehitustööd, toimuvad haljastustööd.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS TREV-2 Grupp projektijuhi Lennar Vijar poole, e-mail: Lennar.Vijar@trev2.ee.


Roobuka piirkonnas

Torude paigaldamise tööd on lõpetatud ja teostatakse viimaseid ülevaatuseid ja koostatakse teostusdokumentatsioone. On alustatud taastamistöödega.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS YIT Eesti objektijuhi abi Mikk Raud poole, e-mail: mikk.raud@yit.ee


Metsanurme, Üksnurme ja Kasemetsa piirkonnas

Torude paigaldamise tööd on lõpetatud ja teostatakse viimaseid ülevaatuseid ja koostatakse teostusdokumentatsioone. On alustatud taastamistöödega.

Täpsemate küsimuste korral pöörduda AS Merko Infra projektijuhi Viljar Paas poole, e-mail: viljar.paas@merko.ee