• (+372) 672 9180

07 apr.

Tähelepanu!

Vastavalt 07.04.21 väljastatud pressiteatele lõpeb 20. aprillil 2021 taotluste vastuvõtt eraisikute ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni rajamiseks, seoses eelarve täitumisega. 

„Taotlusvooru kinnitatud eelarvest, 15,3 miljonist eurost, on rahastusotsustega kaetud 14,1 miljonit eurot, seega on eelarve maht peaaegu ammendunud. Veel saame vastu võtta loetud arv taotlusi. Lõplik rahastatavate projektide hulk sõltub mitmest asjaolust, näiteks tänaseks esitatud taotluste rahastusotsustest, valminud projektide odavnemise tõttu vabanenud vahenditest ja projektide katkestamistest,“ selgitab KIKi projektikoordinaator Kadri Haamer ja lisab, et need, kelle taotlused on tänaseks juba esitatud ja hindamisel, on eelarves sees.

Täies mahus pressiteadet on võimalik lugeda siit. KIKi pressiteade

Saku Maja AS väljastab nii kiiresti kui võimalik Tehnilisi tingimusi, et elanikud saaksid esitada KIKi taotluse enne 20. aprilli. Kuid peab tõdema fakti, et siiski kõigi jaoks raha ei jagu, et kinnistu siseseid torusid välja ehitada. Olukord ei ole Saku Maja hallata ning seetõttu palume elanikelt mõistvat suhtumist.