• (+372) 672 9180

 Lahtiolekuajad:
E K N         8.00    –  12.00
13.00  –  17.00
T                 8.00    –  12.00
13.00 –   19.00
R                 8.00 –    13.00

AS SAKU MAJA
Juubelitammede tee 6
Saku 75501
Harju Maakond
Telefon: 6 729 180
Fax: 6 042 129
Reg.kood 10344321
E-post: saku@sakumaja.ee

Klientide vastuvõtt toimub AINULT eelneval kokkuleppel vastuvõtjaga ning kontori külastajal peab olema viiruste levikut kaitsev mask.

Veemajanduse projektijuht: Reimo Põldäär, reimo.poldaar@sakumaja.ee

Veemajanduse tehniline projektijuht: Kertu Nurklik, kertu.nurklik@sakumaja.ee,  56904633

Veemajanduse valdkonna juht: Martin Binsol, martin.binsol@sakumaja.ee, 5 344 1749

Soojamajanduse projektijuht: Vello Luide,    Vello.luide@sakumaja.ee, 6 729 182, 53 481 146

Lugupeetud kliendid,
Oleme tänulikud iga tagasiside eest ning vastame teie küsimustele ja ettepanekutele esimesel võimalusel!

JUHATUSE ESIMEES, TOOTMISJUHT

Marko Matsalu

56 465 085

marko.matsalu@sakumaja.ee

FINANTSJUHT – JUHATUSE LIIGE

Kadri Kralla

56 213 400

kadri.kralla@sakumaja.ee

PEARAAMATUPIDAJA

Aili Kaasik

6 729 185

aili.kaasik@sakumaja.ee

RAAMATUPIDAJA

Merike Soha

6 729 000

merike.soha@sakumaja.ee

BÜROOJUHT 

Tiina Vahenõmm

6 729 180

saku@sakumaja.ee

SOOJAMAJANDUSE PROJEKTIJUHT

Vello Luide

6 729 182, 53481 146

vello.luide@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE TEHNILINE PROJEKTIJUHT

Kertu Nurklik

 56 904 633

kertu.nurklik@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE PROJEKTIJUHT

Reimo Põldäär

 

reimo.poldaar@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE VALDKONNA JUHT

Martin Binsol

6 729 184, 53441749

martin.binsol@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE SPETSIALIST

Üllar Aidama

56668817

Yllar.aidama@sakumaja.ee

KINNISVARAHALDUR

Andrus Johanson

 6 729 180, 58 600 295

 andrus.johanson@sakumaja.ee

KINNISVARAHALDUR

Siim Kadak

 6 729 180, 53267759

siim.kadak@sakumaja.ee

KLIENDITEENINDAJA

Anu Kruup

 

e

%MCEPASTEBIN%