• (+372) 672 9180

AS SAKU MAJA
Juubelitammede tee 6
Saku 75501
Harju Maakond
Telefon: 6 729 180
Reg.kood 10344321
E-post: saku@sakumaja.ee

KINNISVARAHALDUR

Andrus Johanson

6 729 180, 58600 295

andrus.johanson@sakumaja.ee

KINNISVARAHALDUR

Siim Kadak

6 729 180, 53 267 759

siim.kadak@sakumaja.ee

SOOJAMAJANDUSE PROJEKTIJUHT

Vello Luide

 

vello.luide@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE TEHNILINE PROJEKTIJUHT

Kertu Nurklik

 

kertu.nurklik@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE PROJEKTIJUHT

Reimo Põldäär

 

reimo.poldaar@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE VALDKONNA JUHT

Martin Binsol

 

martin.binsol@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE SPETSIALIST

Üllar Aidama

 

yllar.aidama@sakumaja.ee

PEARAAMATUPIDAJA

Aili Kaasik

 

aili.kaasik@sakumaja.ee

RAAMATUPIDAJA

Merike Soha

 

merike.soha@sakumaja.ee

BÜROOJUHT

Tiina Vahenõmm

 

saku@sakumaja.ee

KLIENDITEENINDAJA

Anu Kruup

 

anu.kruup@sakumaja.ee

JUHATUSE ESIMEES

Marko Matsalu

 

marko.matsalu@sakumaja.ee

FINANTSJUHT-JUHATUSE LIIGE

Kadri Kralla

 

kadri.kralla@sakumaja.ee

Lahtiolekuajad:
E T K N         8.00    –  12.00
13.00  –  17.00
R                 8.00 –    13.00

Klientide vastuvõtt toimub AINULT eelneval kokkuleppel vastuvõtjaga ning kontori külastajal peab olema viiruste levikut kaitsev mask.