• (+372) 672 9180

AS SAKU MAJA                                                        

Registrikood 10344321     KMKR EE  EE100430033

Juubelitammede tee 6, Saku alevik, Saku vald,  75501 Harjumaa                                                           
Üldtelefon: 672 9180                                                         
e-post: saku@sakumaja.ee


Meil on arveldusarved järgnevates pankades:

Swedbank, SWIFT kood/BIC: HABAEE2X; IBAN: EE122200001120243762  

SEB Pank, WIFT kood/BIC:EEUHEE2X; IBAN: EE941010002021027005  

 

Kontor avatud:

E T K N 8.00 – 12.00
  13.00 – 17.00
R 8.00 – 13.00

NB! Klientide vastuvõtt AINULT eelneval kokkuleppel  


KINNISVARAHALDUR

Andrus Johanson

+372 6 729 180, +372 58 600 295

andrus.johanson@sakumaja.ee

KINNISVARAHALDUR

Martti Rooba

+372 6 729 180, +372 53 267 759

 

martti.rooba@sakumaja.ee

 

SOOJAMAJANDUSE PROJEKTIJUHT

Vello Luide

 

vello.luide@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE TEHNILINE PROJEKTIJUHT

Kertu Nurklik

 

kertu.nurklik@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE PROJEKTIJUHT

Reimo Põldäär

 

reimo.poldaar@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE VALDKONNA JUHT

Martin Binsol

 

martin.binsol@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE SPETSIALIST

Üllar Aidama

 

yllar.aidama@sakumaja.ee

VEEMAJANDUSE KLIENDIHALDUR

Heleen Kristiin Merisaar

 

heleenkristiin.merisaar@sakumaja.ee

PEARAAMATUPIDAJA

Aili Kaasik

 

aili.kaasik@sakumaja.ee

RAAMATUPIDAJA

Merike Soha

 

merike.soha@sakumaja.ee

JUHIABI

Garita Viira

 

garita.viira@sakumaja.ee

KLIENDITEENINDAJA

Anu Kruup

 

anu.kruup@sakumaja.ee

JUHATUSE ESIMEES

Marko Matsalu

 

marko.matsalu@sakumaja.ee

FINANTSJUHT-JUHATUSE LIIGE

Kadri Kralla

 

kadri.kralla@sakumaja.ee